Luca, 33, Den Haag (NL)

Stoere sympathieke gigolo Luca

Gigolo Luca uit Den Haag is groot en gespierd, en heeft een sympathieke en bescheiden persoonlijkheid. Luca woont al lang in Nederland, is communicatief sterk, en beschikt over een uitstekend opleidingsniveau.

Als je gigolo Luca ontmoet dan valt direct op hoe relaxt en easy going hij in de omgang is. Tegelijkertijd is gigolo Luca een ervaren minnaar die jou geheel in het middelpunt van zijn aandacht plaatst. Op zijn fitheid is iets aan te merken, Luca is een fanatiek sporter. Kortom een aantrekkelijke en sportieve man met de juiste instelling!

Gigolo Luca is beschikbaar voor vrouwen en koppels M-V in geheel Nederland en België en internationaal.

De foto’s in dit profiel zijn uiteraard van Luca. Zijn volledig herkenbare foto’s sturen wij u op verzoek graag toe.

English:

Gigolo Luca from The Hague is tall and muscular, and has a friendly and modest personality. Luca has lived in the Netherlands for a long time, is a great communicator, and is highly educated.

When you meet gigolo Luca, you’ll immediately notice how relaxed and easy-going he is. At the same time, gigolo Luca is an experienced lover who puts you completely at the centre of his attention. His fitness is impressive; Luca is a keen sportsman. In short, an attractive and athletic man with the right attitude!

Gigolo Luca is available for women and couples M-F in the Netherlands, Belgium and Europe.

Upon request, we will gladly send you his recognizable photos, , via E-Mail of Whatsapp of Telegram.

 

Persoonlijke gegevens

Afkomst

Huidskleur

Woonplaats

Land

Leeftijd

Lengte

Gewicht

Haarkleur

Kleur ogen

Tatoeages

Piercings

Roken

Reizen

Opleiding

Talen

,

Interesses

, , ,

Seksuele geaardheid

Specialiteiten

, , , , ,

Dining

Geschapen

Tarieven zijn all in, ook geldend voor een koppel M-V, en excl. reiskosten:

2 uren € 540
3 uren € 700
4 uren € 860
5 uren € 1.020
V.a. 6 uren, met korting € op aanvraag
Dinner date € op aanvraag
Nacht € op aanvraag
Weekend € op aanvraag

 

Beoordelingen

  1. Admin

    De date met Luca is goed bevallen. Het is een ontzettend sympathieke en invoelende jongen die heel respectvol met je om gaat. Alleen waren de 2 uurtjes wel erg snel voorbij.
    N.

Een beoordeling toevoegen

Het e-mailadres en de naam dienen ter verificatie en worden nadrukkelijk NIET gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *